O nas

WITAJ, znalazłeś się na witrynie firmy GS ENERGIA. Bardzo nam miło! Poszukujesz najlepszych rozwiązań w dziedzinie oszczędzania energii oraz innowacyjności? Jesteś we właściwym miejscu!

KIM JESTEŚMY…

Przede wszystkim wspaniałym zespołem ludzi dla których praca jest pasją. Zespołem, dla którego szeroko rozumiana energia jest nie tylko cenna ale również możliwa do poskromienia dlatego oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie :

 

Powstaliśmy w 2009 roku w Krakowie. Wówczas właściciel firmy Grzegorz Sokołowski oficjalnie zawiązał wyjątkowy zespół ciekawych i doświadczonych ekspertów m.in. z Akademii Górniczo Hutniczej, z Politechniki Śląskiej, z Politechniki Warszawskiej, oraz dyplomowanych audytorów z Krajowej Agencji Poszanowania Energii, naukowców z Polskiej Akademii Nauk i certyfikowanych instalatorów by wraz z wyselekcjonowanymi firmami podwykonawczymi w pełnym zakresie profesjonalnie – analizować, projektować, szkolić oraz wdrażać najlepsze rozwiązania dla naszych klientów. Nasze usługi są skierowane do trzech głównych odbiorców:

Doświadczenie nasze czerpiemy z licznych realizacji, w których uczestniczyliśmy zarówno w Polsce jak i Niemczech, Austrii, Japonii oraz USA. Wiedząc, iż branża efektywności energetycznej oraz OŹE szybko się rozwija, czynnie podnosimy nasze umiejętności uczestnicząc m.in. w badaniach, targach, sympozjach oraz szkoleniach na całym świecie.

MISJA…

Odzyskując energię oszczędzamy środki finansowe naszych klientów. Pokazujemy jak świadomie i efektywnie zarządzać i monitorować energię. Budując rodzimy rynek niezależności energetycznej dbamy o filary wspólnego bezpieczeństwa. Pozyskując środki z Unii Europejskiej, realizujemy zadania podnoszące innowacyjność w Polsce.

ZAUFAŁY NAM już największe firmy budowlane oraz znaczące zakłady przemysłowe w kraju.

Przez pierwsze dwa lata działalności, nasze usługi realizowane były w budynkach o łącznej kubaturze ponad 2 000 000 m3. Działamy kompleksowo bo tylko tak jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i efektywność zastosowanych technologii i rozwiązań.

Wiemy, jak wysoką jakość oferujemy i że zwrot z inwestycji przekroczy Twoje oczekiwania. Poznaj nas!!!

Serdecznie zapraszamy do współpracy
Właściciel GS ENERGIA


Powrót do poprzedniej strony